Vajuta siia ja vaata suvepäevade näidisprogrammi!

Tantsutrupp Danzart

KABAREE JA MUSTKUNSTI REKLAAMIKLIPP

Tantsutrupp Danzart

Aitäh ja meil on suur rõõm, et olete jõudnud äratundmiseni, et väga eriliseks ja erakordseks elamuseks muudab iga sündmuse ennekõike “Danzart” show- ja kabaree tantsutrupi kohalolek

Danzart on professionaalne ja kuumi elamusi pakkuv show- ja kabareetantsutrupp, mis loodi 2009. aasta alguses. Tänaseks on Danzart kultuurilisi elamusi ja silmailu pakkunud väga mitmetel ettevõtete ja eraisikute sündmustel ning kultuuri- ja rahvamajades üle kogu Eestimaa.

Põlev kirg, sära ja energia täidab iga ruumi ning südame, mistõttu ei jäta Danzart külmaks mitte ühtegi publikut. 100% suurejoonelise ja meeldejääva elamuse garantii!

Programmid

DANZART repertuaar koosneb mitmekülgsetest ja särtsakatest varietee- ja kabaree tantsunumbritest, mis oma stiililt, iseloomult ja koreograafialt on inspiratsiooni ammutanud üle kogu maailma eri kultuuriruumidest.

„Värvikirevad kohevad suled, kütkestavad pärlid, litritest tulvil säravad kostüümid, lummavad ISIS-tiivad, kohevad mustlastantsu ja cancan´i seelikud, seksikad korsetid, suleboad ja –lehvikud, tantsukepid ja –kaabud… „ Sellest kõigest saab osa, kui tellida DANZART grandioosne show oma sündmusele.

Mustkunstnik Marek Sandermat on illusioone ja mentalismi teinud 2009-aastast  ja solistina astus esmakordselt rahva ette juba 1991-aastalSuur kogemustepagas, esinemisjulgus ja meisterlikkus on ühed esimesed märksõnad, millega artisti kirjeldada.

Programmide pikkus vastavalt kokkuleppele, ühes osas kuni 60minutit.
Võimalik jagada mitmesse ossa, näiteks 2x30min, 2×15-20min, 3×15-20min
Vajadusel võtame kaasa oma heli- ja valgustehnika.

Lisaks pakume:

PEO TERVIKLAHENDUS– sisaldab heli- ja valgustehnikat, õhtujuht-mustkunstnik Marek Sandermat, kabareeprogrammi 2x30min ja DJ tantsumuusikat terve õhtu jooksul (ajaline kestvus ca 6h, nt 18.00-00.00).

HELISTA JA KÜSI KOHE PAKKUMIST 53 44 98 94 ja broneeri info@korraldajad.ee

Külasta, uuri ja vaata pilte tantsutrupp “Danzart”

Koduleheküljelt »

© Generic Entertainment Trading Company OÜ