Tantsutrupp Danzart

KABAREE JA MUSTKUNSTI REKLAAMIKLIPP

Tantsutrupp Danzart

Aitäh ja meil on suur rõõm, et olete jõudnud äratundmiseni, et väga eriliseks ja erakordseks elamuseks muudab iga sündmuse ennekõike “Danzart” show- ja kabaree tantsutrupi kohalolek

Danzart on professionaalne ja kuumi elamusi pakkuv show- ja kabareetantsutrupp, mis loodi 2009. aasta alguses. Tänaseks on Danzart kultuurilisi elamusi ja silmailu pakkunud väga mitmetel ettevõtete ja eraisikute sündmustel ning kultuuri- ja rahvamajades üle kogu Eestimaa.

Põlev kirg, sära ja energia täidab iga ruumi ning südame, mistõttu ei jäta Danzart külmaks mitte ühtegi publikut. 100% suurejoonelise ja meeldejääva elamuse garantii!

Programmid

DANZART repertuaar koosneb mitmekülgsetest ja särtsakatest varietee- ja kabaree tantsunumbritest, mis oma stiililt, iseloomult ja koreograafialt on inspiratsiooni ammutanud üle kogu maailma eri kultuuriruumidest.

„Värvikirevad kohevad suled, kütkestavad pärlid, litritest tulvil säravad kostüümid, lummavad ISIS-tiivad, kohevad mustlastantsu ja cancan´i seelikud, seksikad korsetid, suleboad ja –lehvikud, tantsukepid ja –kaabud… „ Sellest kõigest saab osa, kui tellida DANZART grandioosne show oma sündmusele.

Mustkunstnik Marek Sandermat on illusioone ja mentalismi teinud 2009-aastast  ja solistina astus esmakordselt rahva ette juba 1991-aastalSuur kogemustepagas, esinemisjulgus ja meisterlikkus on ühed esimesed märksõnad, millega artisti kirjeldada.

Programmide pikkus vastavalt kokkuleppele, ühes osas kuni 60minutit.
Võimalik jagada mitmesse ossa, näiteks 2x30min, 2×15-20min, 3×15-20min
Vajadusel võtame kaasa oma heli- ja valgustehnika.

Lisaks pakume:

PEO TERVIKLAHENDUS– sisaldab heli- ja valgustehnikat, õhtujuht-mustkunstnik Marek Sandermat, kabareeprogrammi 2x30min ja DJ tantsumuusikat terve õhtu jooksul (ajaline kestvus ca 6h, nt 18.00-00.00).

HELISTA JA KÜSI KOHE PAKKUMIST 53 44 98 94 ja broneeri info@korraldajad.ee

Külasta, uuri ja vaata pilte tantsutrupp “Danzart”

Vaata kodulehekülge

© Generic Entertainment Trading Company OÜ